blogbeeld01

In de ruime showroom van Jaleco-Havaro draait alles om comfortabel en duurzaam wonen. Van luxe buitenleefruimtes tot slimme zonwering: maatwerk en kwaliteit staan centraal. Met de overname van Allround Kozijnen begin dit jaar heeft het bedrijf een belangrijke stap gezet naar een nog completer aanbod. En dat is nog niet alles. Eigenaar Stefan Bakker is de samenwerking aangegaan met Staallokaal. Dit bedrijf maakt de mooiste stalen producten variërend van containerbergingen, plantenbakken, tot buitenmeubels, vuurkorven, windschermen en nog veel meer. Uiteraard is een selectie hiervan ook te bewonderen in de showroom. “Wij zijn niet van de standaardproducten.”  

De uitbreiding met Allround Kozijnen is een logische stap”, vertelt Stefan. “We merken dat klanten steeds vaker zoeken naar één betrouwbare partij voor meerdere onderdelen van hun woning. Door kozijnen toe te voegen aan ons aanbod, kunnen we het complete plaatje verzorgen: van zonwering tot buitenruimte, inclusief tuinadvies. De samenwerking met Tuinstudio Van de Polder, ook gevestigd op hetzelfde adres, was er al. Met de overname van Allround Kozijnen kunnen we onze klanten nog beter van dienst zijn.” 

Optimale klimaatbeheersing
Dat Jaleco-Havaro een betrouwbare partner met verstand van zaken is, heeft Stefan inmiddels wel bewezen. Het bedrijf is betrokken bij veel nieuwbouwprojecten in de regio, bijvoorbeeld op de Stadswerven en bij De IJzergieterij in Hardinxveld-Giessendam. Daarnaast zijn er renovatieprojecten zoals in de Vlaamsestraat in Zwijndrecht voor Woonkracht 10 en de particuliere klanten. Juist die diversiteit maakt het werk zo leuk, vindt Stefan. “Geen dag is hetzelfde, geen klant is hetzelfde. We maken de mooiste dingen, we zijn bijvoorbeeld ook ambassadeur voor Renson, maar zorgen tegelijkertijd ook voor een optimale klimaatbeheersing. Niet te warm in de zomer en niet te koud in de winter.”  

Slimme oplossingen
Alle vergunningsaanvragen voor nieuwe gebouwen moeten voldoen aan de eisen voor Bijna Energie Neutrale Gebouwen (BENG). Die eisen vloeien voort uit het Energieakkoord voor duurzame groei en uit de Europese Energy Performance of Buildings Directive (EPBD). Zonwering speelt een belangrijke rol bij de optimale beheersing van het klimaat in gebouwen. En bespaart hierdoor energie, het hele jaar door. Duurzame ingebouwde oplossingen worden steeds ingenieuzer, maar gelukkig houdt Stefan wel van een uitdaging in alle opzichten. Met de focus op innovatie kijkt de ervaren ondernemer vol vertrouwen naar de toekomst.

Ben je nieuwsgierig geworden naar de mogelijkheden van Jaleco-Havaro en Allround Kozijnen voor jouw (aanstaande) woning? Maak dan een afspraak voor persoonlijk advies en inspiratie op maat in de showroom in Papendrecht. 

Tekst: Diana Henneken
Fotografie: Daphne Krijgsman

 

© 2026 Jaleco-Havaro

• Showroom geopend op afspraak
• Tel. bereikbaar: 10.00-16.00 op werkdagen
• 24/7 bereikbaar via e-mail of WhatsApp
• Jaleco-Havaro blog